سوالات متداول

 مدرسه الکترونیک ایرانیان سامانه آنلاین تدریس خصوصی در کلیه مقاطع ( ابتدایی ، متوسطه ) است که اساتید بعد از ارزیابی در رشته مربوطه به تدریس خصوصی آنلاین می پردازند. گروه اصلی کاربران دانش آموزانی هستند که در سامانه بسته مورد نیاز خود را شامل (کلاس آنلاین، فیلم های آموزشی، جزوات درسی، نمونه سوالات حل شده و …)  جستجو و انتخاب می نمایند.  دانش آموزان از هرجای دنیا می توانند با اساتید برتر و معلم های خصوصی آنلاین بصورت اینترنتی و آنلاین، کلاس برگزار کنند.  هزینه و قیمت کلاس های آنلاین نسبت به حضوری، ارزان تر است و در عین حال، از کیفیت بالایی برخوردار هستند و مفاهیم به خوبی توسط استاد منتقل می شوند و کار با این سرویس ها بسیار ساده و آسان است. همچنین دانش آموزان می توانند رزومه اساتید مورد نظر خود را ارزیابی و برای کلاس خصوصی درخواست ارسال ‌کنند.

 کلیه دبیرانی که در این مجموعه مشغول به کار هستند سابقه کار در مدارس معتبر کشور را دارند و همچنین مدارک رسمی گزینش آموزش و پرورش را دارا می باشند.(آیا کلیه دبیران vs گزینش شده اند؟)

جهت ارتباط با مدرسه می توانید با شماره ایران ۲۱-۴۴۰۷۰۷۳۰ تماس حاصل فرمایید

 پس از تماس با مسئول ثبت نام روزها و ساعاتی مدرس امکان برگزاری کلاس را دارد به دانش آموز اطلاع داده می شود و با انتخاب از جانب دانش آموز روز و ساعات کلاس تعیین می‌شود.

 در صورتی که بسته های آموزشی را انتخاب کرده باشید خیر اما در کلاسهای خصوصی با توجه به جلسه ای بودن این امکان وجود دارد. ضمن اینکه معمولا با سابقه ترین و مجرب ترین دبیران برای بسته ها انتخاب می شوند.

کلیه دانش آموزان ایرانی در سراسر جهان و دانش آموزان اتباع خارجی در ایران امکان دسترسی به خدمات مدرسه مکمل ایرانیان را در کنار خدمات آموزشی مدرسه خود جهت ارتقا سطح آموزشی دارند.
دانش آموزانی که به هر دلیل دچار افت تحصیلی شده اند می توانند با دریافت خدمات این مجموعه سطح آموزشی خود را ارتقا بخشند.

 تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی دانش آموز

تصویر کارت اقامت دارای اعتبار(ویژه اتباع خارجی)

 آموزگاران و دبیران گرامی می توانند از طریق صفحه اصلی وب سایت رزومه خود را برای این مجموعه ارسال کنند تا پس از بررسی و در صورت تایید و حائز بودن شرایط به دبیران ما اضافه گردند.