پکیج های شب امتحانی

پایه دهم

پایه یازدهم

پایه دوازدهم

بسته های آموزشی دوره متوسطه دوم

بسیاری از افراد، تحصیل را به صرف حضور در کلاس های مدرسه می‌دانند.اما آیا می‌دانید بیش از 90 درصد از بهترین دانش آموزان هر دوره و همچنین رتبه های برتر کنکور، برنامه هایی ویژه دارند؟ پکیج آموزشی دوره متوسطه دوم، به صورت تخصصی و دقیق بر تمام نکات لازم برای موفقیت دانش آموزان در دوره تحصیلی متوسطه دوم تمرکز دارد. با سی همراه باشید تا با این بسته های آموزشی بیشتر و بهتر آشنا شوید.

 

همانطور که می‌دانید، حال حاضر، در بازار های محتوا های آموزشی، بسته های مختلف و متفاوت وجود دارد. این پکیج ها، با قیمت های متنوع در اختیار ما و شما قرار گرفته است. اما سوال اصلی این است که کدام پکیج بهتر است؟ همانطور که مشخص است این پکیج ها یا باید توسط یک مشاور تحصیلی معرفی شود یا باید با آزمون و خطا به این نتیجه رسید که آیا دوره آموزشی مناسبی هستند یا خیر؟

ویژگی پکیج های آموزشی سی (see)

هر پکیج، برای خود، ویژگی های منحصر به فردی دارد که باعث می‌شود دانش آموزان یا والدین آنها و یا مدرسه به سمت و سوی آن برود. با ما همراه باشید تا پکیج های سی را نیز بهتر و بیشتر بشناسیم.

  • اولین ویژگی پکیج های سی، این است که به صورت تخصصی به دوره دوم متوسطه تعلق دارد. این حالت، باعث ایجاد یک سیر متفاوت، کامل و جامع بر دروس است. با وجود این بسته ها، شما به راحتی می‌توانید از یادگیری دروس مطمئن شوید. هر مدرسه، خانواده و یا دانش آموزی که احساس می‌کند که کلاس ها برای او سودی ندارند، می‌تواند با تهیه کردن دوره های سی، به راحتی به موفقیت دست یابد.
  • یکی دیگر از ویژگی های پکیج آموزشی دوره متوسطه دوم، این است که در کنار تشکیل کلاس های لازم برای درک بهتر و انتقال کامل مطالب، محتوا های آموزشی وجود دارد که برای ارتقاء سطح علمی دانش آموزان به کار می‌رود. زمانی که شما در کنار کلاس ها، محتوای آموزشی به صورت جداگانه به صورت فیلم، عکس و یا حتی متن دسترسی دارید، سطح دریافت شما از مطالب بالا تر رفته و به راحتی می‌توانید هر چیزی که نیاز دارید را به خاطر بسپارید.
  • بسته های مختلف سی، باز هم برای شما فایده خواهد داشت. بسیاری از افراد، به واسطه شرایط سخت و مشکلات متفاوت، توان رفتن به مدرسه و کلاس را ندارند. این افراد، با تهیه کردن پکیج های آموزشی متوسط دوم، به راحتی خود را در درس نشان داده و قدرت لازم برای شرکت در جلسات امتحانی را خواهند داشت.

همانطور که می‌دانید، امتحانات سال های هفتم تا دوازدهم به صورت همزمان و کشوری برگزار می‌شود. در این بسته های آموزشی، به دقت نکات مهم و امتحانی گوشزد شده و دانش آموز را برای یک امتحان مناسب آماده می‌کند.

پکیج های آموزشی سی در سه بخش سالیانه، فشرده و شب امتحانی آماده شده است تا شما را به هر چیزی که نیاز دارید برساند. هر کدام از این پکیج ها، ویژگی های خاص خود را داشته و به شما کمک می‌کند به بهترین نتیجه دست یابید.

بسته آموزشی شب امتحانی دوره متوسطه دوم

هر کدام از پکیج های سی، برای یک شرایط ویژه و خاص هستند که شما و یا دانش آموزتان به آن نیازمند هستید. پکیج شب امتحانی، که از نامش مشخص است چه برنامه ایی دارد؛ با هدف ایجاد یک روند سریع و فوری برای درس ها شکل گرفته است. با داشتن پکیج شب امتحانی، خیال شما از بابت امتحانات راحت خواهد شد. این پکیج، با ایجاد یکی برنامه دو هفته ای برای دانش آموزان، هر کس را برای امتحانات آماده می‌کند.

این پکیج های درسی، به صورت جدا و پکیج کامل تمام دروس، تهیه شده و پیش بینی این زمینه را کرده است که اگر دانش آموزی، صرفا در یک درس مشکل دارد، از این زمین محروم نماند و بتواند به راحتی آن را تهیه کند.

از دیگر شرایطی که این پکیج ها می‌تواند برای شما مناسب باشد، زمانی است که به دلایل محتلف و شرایط پیش آمده، شخص دانش آموز نتوانسته است در کلاس ها شرکت کند. با داشتن این پکیج، پرونده امتحانات به راحتی بسته می‌شود و شما می‌توانید خیال خود را از بابت امتحانات راحت کنید.

برنامه درسی و کلاس های آموزشی این بسته ها، با برنامه شما هماهنگ است و شما به راحتی می‌توانید هم در کلاس ها شرکت کنید و هم با این برنامه ها، خود را برای امتحانات آماده کنید.

جدول دروس پایه دهم

درباره سی

سی یکی از موفق ترین موسسات حال حاضر در زمینه پکیج های آموزشی است. ارائه دوره متناسب با نیاز دانش آموزان، داشتن برنامه دقیق برای دروس و کلاس ها، ایجاد یک فضای کلاسی و در نهایت داشتن محتوا های آموزشی برای دانش آموزان، از فعالیت هایی است که سی را به شما معرفی می‌کند.

موسسه سی، یکی از موسسات زیر مجموعه موسسه آموزش مجازی ثمین است. این موسسه با داشتن برنامه مشخص و هدفی راهبردی، وارد بازار بسته های آموزشی شده است. نقطه اصلی که می‌تواند برای شما جذاب باشد این است که، ثمین، با بیش از 20 سال سابقه در زمینه آموزش مجازی، یکی از پایه گذاران آموزش مجازی در ایران بوده است.

ثمین، با ارائه بیش از 20 سال خدمات در حوزه آموزش مجازی، تجربه کافی را داشته و خود را برای انی روز ها آماده کرده بود. محتوا های آموزشی پکیج های سی، یکی از نقاط عطف این ماجرا است