درباره ما

موشن گرافی آموزشگاه الکترونیکی ثمین

پخش ویدیو

مدرسه مکمل ایرانیان چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

پشتیبانی آنلاین

کلاس های رفع اشکال با حضور دانش آموزان هر درس به صورت آنلاین و شبیه به کلاس اصلی با هدف پشتیبانی و رفع اشکال برگزار خواهد شد.

برنامه ریزی و مشاوره

برنامه ریزی تحصیلی بهمراه مشاوره و هدایت تحصیلی فردی و جمعی در فضایی کاملای دوستانه همراه با مشاوران زبده تحصیلی.

کلاس آنلاین

کلاس آنلاین با اساتید و معلمین مجرب می‌تواند سکوی پرش دانش آموزان باشد. بعد از برگزاری هر کلاس، دانش آموزان به فیلم های ضبط شده ی کلاس ها نیز دسترسی خواهند داشت.

منابع آموزشی

منابع آموزشی غنی مثل فیلم های حرفه ای آموزشی، محتوا های چند رسانه ای، جزوات خلاصه و نکات هر درس، نمونه سوالات امتحانی و... در اختیار دانش‌آموزان قرار خواهد گرفت.

آزمون های جامع

ما 5 مرحله آزمون جامع از زمان شروع کلاس ها به همراه جلسات تحلیل و بررسی نتایج آزمون ها برای دانش آموزان فراهم نموده ایم.

پشتیبانی فنی

دانش آموزان بعد از ثبت نام از طریق سامانه ای آنلاین با مدرسه در ارتباط خواهند بود هرگونه مشکل، مسئله و یا سوال در خصوص همه سرویس های آنلاین به سرعت پاسخ داده خواهد شد.

مدرسه مجازی ایرانیان

از جمله خدماتی که اخیرا در حوزه آموزش، مخاطبان بسیاری پیدا کرده بسته های آموزشی است؛ شاید بتوان گفت اکثر مدارس، معلمان و دانش آموزان در گستره ی علاقه مندان بسته های آموزشی قرار می گیرند. دسترسی آسان، صرفه جویی در زمان، انرژی و هزینه از مهمترین عوامل افزایش متقاضیان بسته های آموزشی است.

گروه آموزشی ثمین با تکیه بر تجربه 25 ساله خود این اطمینان را به شما می‌دهد که با ارائه محصولی متفاوت نسبت به آنچه تا به حال عرضه شده به عنوان بهترین مکمل در حوزه یادگیری عمل کند. ما توانسته ایم بسته های جامع و کاملی، شامل کلاس آنلاین، جزوات درسی، نمونه سوالات حل شده، انیمیشن، نکات و خلاصه دروس را ارائه نماییم.ارائه کلاس آنلاین مهمترین وجه تمایز بسته های آموزشی ما نسبت به محصولات مشابه است که به عنوان یک حامی همیشه همراه به ایفای نقش می پردازد.