درباره ما

درباره مدرسه الکترونیکی ایرانیان

مدرسه مکمل ایرانیان به پشتوانه 30 سال سابقه در حوزه آموزش و با هدف ارتقای سطح علمی دانش آموزان کشور عزیزمان ایران راه اندازی شده است.
این مجموعه در نظر دارد تا با روش ها و ابزار های بروز و نوین؛ دسترسی به بهترین دوره ها و بسته های آموزشی و همچنین کلاس های خصوصی مختلف در هر سه مقطع تحصیلی را برای دانش آموزان تسهیل نماید.

مدرسه مکمل ایرانیان چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

پشتیبانی آنلاین

کلاس های رفع اشکال با حضور دانش آموزان هر درس به صورت آنلاین و شبیه به کلاس اصلی با هدف پشتیبانی و رفع اشکال برگزار خواهد شد.

برنامه ریزی و مشاوره

برنامه ریزی تحصیلی بهمراه مشاوره و هدایت تحصیلی فردی و جمعی در فضایی کاملای دوستانه همراه با مشاوران زبده تحصیلی.

کلاس آنلاین

کلاس آنلاین با اساتید و معلمین مجرب می‌تواند سکوی پرش دانش آموزان باشد. بعد از برگزاری هر کلاس، دانش آموزان به فیلم های ضبط شده ی کلاس ها نیز دسترسی خواهند داشت.

منابع آموزشی

منابع آموزشی غنی مثل فیلم های حرفه ای آموزشی، محتوا های چند رسانه ای، جزوات خلاصه و نکات هر درس، نمونه سوالات امتحانی و... در اختیار دانش‌آموزان قرار خواهد گرفت.

آزمون های جامع

ما 5 مرحله آزمون جامع از زمان شروع کلاس ها به همراه جلسات تحلیل و بررسی نتایج آزمون ها برای دانش آموزان فراهم نموده ایم.

پشتیبانی فنی

دانش آموزان بعد از ثبت نام از طریق سامانه ای آنلاین با مدرسه در ارتباط خواهند بود هرگونه مشکل، مسئله و یا سوال در خصوص همه سرویس های آنلاین به سرعت پاسخ داده خواهد شد.