پکیج های فشرده

پایه دهم

پایه یازدهم

پایه دوازدهم

بسیاری از افراد، تحصیل را به صرف حضور در کلاس های مدرسه می‌دانند.اما آیا می‌دانید بیش از 90 درصد از بهترین دانش آموزان هر دوره و همچنین رتبه های برتر کنکور، برنامه هایی ویژه دارند؟ پکیج آموزشی دوره متوسطه دوم، به صورت تخصصی و دقیق بر تمام نکات لازم برای موفقیت دانش آموزان در دوره تحصیلی متوسطه دوم تمرکز دارد. با سی همراه باشید تا با این بسته های آموزشی بیشتر و بهتر آشنا شوید.

همانطور که می‌دانید، حال حاضر، در بازار های محتوا های آموزشی، بسته های مختلف و متفاوت وجود دارد. این پکیج ها، با قیمت های متنوع در اختیار ما و شما قرار گرفته است. اما سوال اصلی این است که کدام پکیج بهتر است؟ همانطور که مشخص است این پکیج ها یا باید توسط یک مشاور تحصیلی معرفی شود یا باید با آزمون و خطا به این نتیجه رسید که آیا دوره آموزشی مناسبی هستند یا خیر؟

ویژگی بسته های آموزشی سی (see)

هر پکیج، برای خود، ویژگی های منحصر به فردی دارد که باعث می‌شود دانش آموزان یا والدین آنها و یا مدرسه به سمت و سوی آن برود. با ما همراه باشید تا پکیج های سی را نیز بهتر و بیشتر بشناسیم.

  • اولین ویژگی پکیج های سی، این است که به صورت تخصصی به دوره دوم متوسطه تعلق دارد. این حالت، باعث ایجاد یک سیر متفاوت، کامل و جامع بر دروس است. با وجود این بسته ها، شما به راحتی می‌توانید از یادگیری دروس مطمئن شوید. هر مدرسه، خانواده و یا دانش آموزی که احساس می‌کند که کلاس ها برای او سودی ندارند، می‌تواند با تهیه کردن دوره های سی، به راحتی به موفقیت دست یابد.
  • یکی دیگر از ویژگی های پکیج آموزشی دوره متوسطه دوم، این است که در کنار تشکیل کلاس های لازم برای درک بهتر و انتقال کامل مطالب، محتوا های آموزشی وجود دارد که برای ارتقاء سطح علمی دانش آموزان به کار می‌رود. زمانی که شما در کنار کلاس ها، محتوای آموزشی به صورت جداگانه به صورت فیلم، عکس و یا حتی متن دسترسی دارید، سطح دریافت شما از مطالب بالا تر رفته و به راحتی می‌توانید هر چیزی که نیاز دارید را به خاطر بسپارید.

بسته های مختلف سی، باز هم برای شما فایده خواهد داشت. بسیاری از افراد، به واسطه شرایط سخت و مشکلات متفاوت، توان رفتن به مدرسه و کلاس را ندارند. این افراد، با تهیه کردن پکیج های آموزشی متوسط دوم، به راحتی خود را در درس نشان داده و قدرت لازم برای شرکت در جلسات امتحانی را خواهند داشت.

همانطور که می‌دانید، امتحانات سال های هفتم تا دوازدهم به صورت همزمان و کشوری برگزار می‌شود. در این بسته های آموزشی، به دقت نکات مهم و امتحانی گوشزد شده و دانش آموز را برای یک امتحان مناسب آماده می‌کند.

پکیج های آموزشی سی در سه بخش سالیانه، فشرده و شب امتحانی آماده شده است تا شما را به هر چیزی که نیاز دارید برساند. هر کدام از این پکیج ها، ویژگی های خاص خود را داشته و به شما کمک می‌کند به بهترین نتیجه دست یابید.

بسته آموزشی فشرده دوره متوسطه دوم

پکیج فشرده ، برای کسانی طراحی شده است که قصد دارند برای برنامه درسی، یک طرح فوری و جوابگو را تهیه کنند. این بسته، با هدف بهبود وضعیت درسی برای شرایط خاص مانند امتحان یا کنکور تهیه شده است. در زمان یک ماه شما در کلاس های آموزشی شرکت خواهید کرد و همچنین تمام فایل های دیگری که برای آموزش به آن ها نیازمند هستید را دریافت خواهید کرد.

در هر بخش که ممکن است شما به کمک درسی نیازمند باشید، سی آماده است تا شما را یاری کند. شما می‌توانید به صورت تکی یا به صورت کامل برای همه دروس، پکیج فشرده را تهیه کنید. برای برخی ممکن است که در یک درس نقطه ضعف داشته باشند و برای برخی دیگر، ممکن است دروس سخت زیادی وجود داشته باشد.

همچنین، ممکن است به دلیل اتفاقات مختلف و یا شرایط پیش آمده، برنامه درسی به صورت صحیح پیش نرفته باشد. این پکیج ها در این وضعیت نیز به شما و یا دانش آموز شما کمک خواهد کرد. با تهیه کردن این پکیج، هر کسی که در هر وضعیت درسی باشد، یک قدم رو به جلو تر خواهد بود.

جدول دروس پایه یازدهم

مطابق برنامه ریزی انجام شده، هر هفته، کلاس ها به صورت مرتب تشکیل شده و دروس تدریس می‌شوند.

حال بهتر است اندکی هم با سی آشنا شویم و ببینیم این موسسه، از کجا شکل گرفته و چه هدفی را دنبال می‌کند.

درس ها منتظر شما هستند، سی در خدمت شماست

موسسه سی، طی سال های اخیر تشکیل شده است. این مجموعه که زیر نظر موسسه آموزش مجازی ثمین است، با هدف ایجاد پکیج های عملی خاص برای سه حوزه مشخص، تشکیل شده است.

زمانی که از فضای آموزش مجازی سخن می‌گوییم؛ یکی از قوی ترین موسسه ها، ثمین است. این مجموعه با بیش از 20 سال سابقه در این حوزه خود را به خود ثابت کرده است. هر کسی که اطلاعات کمی در این حوزه داشته باشد، ثمین را شناخته و از دستاورد های آن آگاه است.

یکی از اصلی ترین تلاش های ثمین و سی، این است که محتوا های آموزشی، فارغ از کلاس به دانش آموزان رسیده تا بتوانند به تنهایی فضای تحصیلی خود را ارتقاء دهند. سی به صورت کامل، بر این مقوله تمرکز داشته است. بخش زیادی از پکیج ها را، محتوا های آموزشی با اشکال متفاوت تشکیل داده است.